lllllllllllllllllll26/03/2024

NEHÉZGÉPKEZELŐ

  • Építőipar, Ingatlan
  • 2 hónap ezelőtt

Mélyépítéssel, közműépítéssel foglalkozó cég megbízásából halásztelki csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

B kategóriás jogosítvány
Érvényes munkagép kezelői jogosítvány ezen gépcsoportok közül bármelyikre: 1111, 1212, 1222, 4511
Mélyépítésben szerzett tapasztalat
Kitartás és szorgalmas munkavégzés
Józan életvitel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

C, E kategóriás jogosítvány
1111 munkagép kategóriában szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Közmű és mélyépítési munkák során gépi földmunka végzése
Anyagmozgatás
Munkagép szakszerű üzemeltetése
Közlekedés a munkagéppel a munkaterületen és közforgalomban
Talajtömörítő gépek kezelése
Jogosultság esetén a munkagépek ki- és beszállítása munkaterület és telephely között
Előírt karbantartási munkák elvégzése a munkagépeken
Munkagéppel kapcsolatos adminisztráció (pl.gépnapló vezetés) elvégzése

Megbízóról

Több mint 1,5 évtizede mélyépítéssel, közműépítéssel foglalkozik, az egész ország területén.

Amiért jó Nálunk dolgozni:

Stabil, jól működő vállalkozás
Hosszútávú munkavégzés
Versenyképes fizetés
Folyamatos fejlődési lehetőség
Családias légkör
Minden évben családi nap
Személyes célok támogatása

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria

Képességek
Uploading