Webáruház ügyintézőt keresünk! Teljes Munkaidős Munka

1 hete Értékesítés, Kereskedelem Szentendre   304 megtekintés
Munkaleírás

Szentendrén működő, dinamikusan fejlődő játék webáruházunkba munkatársat keresünk szeptemberi kezdéssel!

Feladatok:
- Központi raktárunkból működő webáruházunk napi feladatainak ellátása: megrendelések kezelése, lebonyolítása, számlázás
- Telefonos és e-mailes ügyfélszolgálat: érdeklődőink számára pontos információ átadása, segítségnyújtás a megfelelő termékválasztásában, esetleges panaszok kezelése, megoldása
- Szükség esetén segítség a csomagolásban
- Raktár és átvevőpont rendben tartása
- Áruátvétel, bevételezés

Elvárások:
- Önálló, megbízható és pontos munkavégzés
- Jó kommunikációs- és szervező készség
- Webáruház üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Fiatalos csapat
- Játékos környezet :)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod az [email protected] email címre. A tárgyban tüntesd fel: "Szentendre webáruház ügyintéző"

Cég Leírása
Élményt szerzünk kicsiknek és nagyoknak.
Már hosszú évek óta vagyunk a szakmában és azt látjuk, hogy nem minden játék okoz tartós örömet minden gyereknek. Más iránt érdeklődnek, másban tehetségesek és az a jó, ha ezt a szülők is észreveszik. Mi segítünk abban, hogy együtt megtaláljuk a gyerkőc egyéniségéhez passzoló, maradandó élményeket tartogató játékokat. Mindezt varázslatos, manók lakta környezetben. :)