VILLANYSZERELŐ / VILLANYSZERELŐ SEGÉD

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve nov 3 ,2021

Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk szegedi munkaterületre munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Villanyszerelőknek villanyszerelői végzettség

Főbb feladatok, munkák

Az építési területek jellege: kórház, csarnok, iskola…stb. újépítés áramkörök nyomvonalainak kiépítése: horonymarás, kábeltálca, védőcső…stb
Vezetékezés, kábelezés
Szerelvényezés
Kapcsolószekrények telepítése, beüzemelése
Villamos gépek bekötése…stb

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Szállás: Vidéki kollégáknak ingyenes, felszerelt lakások, főzési, mosási lehetőséggel (NEM MUNKÁSSZÁLLÓ!)
Nagyobb szerszámok, gépek
Bérezés megegyezés szerint egy személyes megbeszélésen, ami függ az eddigi tapasztalataitól
Plusz juttatások a fizetésen felül

Munkavégzés helye

Németország

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát: