VILLANYSZERELŐ MUNKATÁRS

  • 1 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve aug 13 ,2020

Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Középfokú szakképesítés
Csapatban való együttműködés
Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Főbb feladatok, munkák

Villamos hálózatok karbantartása épületek erős-és gyengeáramú villanyszerelési munkák
Villamos kivitelezések anyagszükségleteinek felmérése
Ipari villanyszerelés vezetékezések, szerelvényezések
Felmerülő hibák szakszerű javítása, állapot megóvási feladatok elvégzése

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Stabil, hosszútávú biztos munkahely
Családias hangulat

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!