VILLANYSZERELŐ / BERENDEZÉSGYÁRTÓ MUNKATÁRS

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve jún 27 ,2020

Áramelosztó, -szabályozó készülék gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Erősáramú középfokú végzettség
Villamos berendezés gyártói feladatok elvégzése (nagyáramú, installációs és automatika elosztók gyártása egyaránt)
Jó kommunikációs készség, kreativitás
Jó probléma megoldás, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

B jogosítvány, gépkocsivezetői gyakorlattal
Villamos vezető sín megmunkálásban való jártasság,
Mechanikai munkákban való jártasság (lemez kivágások, lyukasztások, hajlítások stb.)

Megbízóról:

Barátságos és hangulatosan kialakított munkakörnyezetünkbe várjuk új munkatársunkat, aki reméljük, Te leszel! Betanításodat/beilleszkedésedet természetesen biztosítjuk, segítjük, vezetőidhez mindig bátran fordulhatsz, ha problémád, vagy kérdésed támad.
Persze mi, kollégák is segítőkészek vagyunk egymással éppen ezért kifejezetten jó hangulat van nálunk és így a munka is könnyebben megy.
Szeretnénk, hogy a munkakörnyezetünk és a munkakörülmények egyaránt kellemesek legyenek, így ezért mindent meg is teszünk. Új, igényesen kialakított épületünkbe várunk.
A dolgozóknak kávét, teát, tejet, mézet biztosítunk, sőt még kiskertünk is van, úgyhogy reggelihez bátran esszük a paradicsomot, paprikát 🙂
Fontosak nálunk a csapatépítések, így rendszeresen mozdulunk ki közösen, legyen szó akár pl. biliárdról, bowlingról vagy gokartról 🙂
Nem utolsó sorban cégünk piacvezető, stabil lábakon áll és immáron több mint 35 éve és dinamikusan fejlődik!
Szeretnél csapatunk része lenni?

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Kiváló munkakörülmények, munkaeszközök
Fejlődési, tanulási lehetőség
Előrelépési lehetőség
szakmai tréningek
nyelvtanulás támogatása
csapatépítő rendezvények

Munkavégzés helye

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát – fizetési igény megjelölésével – a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!