VILLAMOS ÜZEMELTETŐ, OPERÁTOR

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve aug 6 ,2020

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Minimum középfokú villamos végzettség
Minimum 5 év szakmai tapasztalat szakirányban
12 órás műszakokban (7×12 nappal; 7×24 pihenő, 7×12 éjszaka; 7×24 pihenő) munkarend vállalása
Rendelkezik a szükséges villanyszerelési tapasztalattal
Felhasználói szintű, stabil számítógépes ismeret: MS Office, Outlook, PowerPoint, internet
B kategóriás jogosítvány, budapesti forgalomban szerzett gyakorlattal
Magas fokú precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés, aki hangsúlyt fektet a megelőzési tevékenységre
Alkalmas arra, hogy az egyidőben jelentkező feladatokat párhuzamosan jól kezelje, illetve képes priorizálni a felmerülő problémákat
Elhivatott és problémamegoldó személyiség

Főbb feladatok, munkák

Monitoring rendszer felügyelete
Villamos üzemeltetés koordinációja
Az üzemeltetésben felmerülő teendők dokumentálása
Beszállítók, alvállalkozók koordinálása, értesítése
Riportok készítése, kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal és kollégákkal
Továbbá ad-hoc üzemeltetési feladatok ellátása

Amit kínálunk

Határozatlan idejű munkaszerződés
Biztos jövedelem
Dinamikusan fejlődő cég, jó csapat

Munkavégzés helye

Budaörs

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és szakmai referenciáit a JELENTKEZÉS gombra kattintva!