Vendégkapcsolati munkatárs Teljes Munkaidős Munka

2 hete Vendéglátás, Idegenforgalom Sárvár   203 megtekintés
Munkaleírás

Az ötcsillagos sárvári Spirit Hotel Thermal Spa***** superior szálloda fiatal, sikeres, dinamikusan fejlődő csapatába keres munkatársat VENDÉGKAPCSOLATI MUNKATÁRS munkakörbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A szálloda házigazdájaként a vendégek komfortérzetének és elégedettségének legmagasabb szintű biztosítása, a szálloda épülete, értékesítőhelyei, szolgáltatásai minél alaposabb megismertetése a vendégekkel, tartózkodásuk során minden információ és segítség biztosítása.
  • A ház és szolgáltatásainak megismertetése a vendégekkel.
  • Folyamatos tájékozódás a vendégigényekről.
  • Vendégkérdőívek kiértékelése.
  • Bekészítésekkel kapcsolatos feladatok ellátása (ház saját bekészítései, külső szolgáltatóktól származó bekészítések).
  • Házbejárások szervezése.
  • VIP vendégek fogadása, üdvözlése.
  • Információs csatornák napra készen tartása.
  • Aktív részvétel a szálloda szolgáltatásainak értékesítésében.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség
  • igényes megjelenés
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • udvarias és segítőkész viselkedés
  • szervezőkészség

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • német ÉS angol nyelv magabiztos ismerete

Tapasztalat nem szükséges az állás betöltéséhez!

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el a [email protected] e-mail címre fényképes önéletrajzát, további információért hívja a +36 95-889525 vagy a +36 30 77 42 427 telefonszámot.

Cég Leírása
A sárvári Spirit Hotel Thermal Spa*****superior több mint 10 éves fennállása óta stabil munkakörnyezetet biztosít munkavállalóinak. A vendégek visszajelzései alapján itt a luxus a vendég ellátásában valósul meg, amit a hotel teljes személyzetének kifogástalan, lelkes és odaadó munkája biztosít. Kiváló csapatszellem jellemzi a munkatársakat, melyet folyamatos tréningek és csapatépítő programok erősítenek.Az épített és természetes környezet különlegessége megkönnyíti a mindennapi munkába járást, a szálloda által kínált szolgáltatások (pl. wellnessrészleg, fitneszterem, teniszpálya, squashpálya, stb.) használata pedig méltó lezárást biztosítanak a dolgos munkaóráknak.A magyar és külföldi partnerszállodákkal kötött megállapodások alapján, a Spirit Hotel kedvezményes üdülési lehetőséget is biztosít dolgozóinak.