VEGYÉSZTECHNIKUS / MINTAVEVŐ

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Egészségügy, Szociális ellátás
  • ikon
    Közzétéve Sze 5 ,2022

Környezet-, és gyógyszer-analitikai vizsgálatokkal foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú középfokú (vegyésztechnikusi) végzettség
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Önálló és csapatmunkára való alkalmasság
Jó terhelhetőség, munkabírás
B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetési gyakorlat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Környezet-analitikai területen szerzett gyakorlat
Környezetanalitikai laboratóriumi és helyszíni (mintavételi) tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Minta-előkészítések (hulladékok, talajok, vizek (ivóvíz, felszíni és felszín alatti vizek, szennyvizek)
Klasszikus analitikai mérések: acidimetria, kromatometria, permanganometria, argentometria, tömegmérés, komplexometria, kolorimetria, kalorimetria, égetés és IR detektálás, szitálás, gázvolumetria, spektrofotometria (UV/VIS), ion-kromatográfia (IC-ECD, IC-UV)
Mintavételeken való részvétel, szervezett mintavételek önálló elvégzése, helyszíni mérések elvégzése

Megbízóról

Több, mint 20 éve stabil szereplője a hazai, analitikai szolgáltatásokat nyújtó piacnak
Tevékenységi körünk kiterjed a környezet-, és gyógyszer-analitikai vizsgálatokra egyaránt

Amit kínálunk:

Béren kívüli juttatások
Munkába járás támogatása
Év végi juttatás
Rugalmas munkaidő
Nyugodt munkakörülmények
Családias légkör

Munkavégzés helye

Budapest, XV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!