VÁM ASSZISZTENS

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Cégvezetés, Menedzsment
  • ikon
    Közzétéve feb 20 ,2021

Svájci tulajdonban működő, egyedi gépgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs készség
Jó szervezői és problémamegoldó képesség, mind önállóan, illetve csapattal együttműködve
Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Adatbázis kezelés)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

SAP ismeretek
Vámügyintéző végzettség

Főbb feladatok, munkák

Beszállítói nyilatkozatok teljes körű kezelése
Áruk származásának meghatározása

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés
Utazási költségtérítés
Előrelepési lehetőség

Munkavégzés helye

Dévaványa (Békés megye)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!