ÜZLETI ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

  • 1 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • ikon
    Közzétéve okt 16 ,2020

A hazai biztosítási piac egyik legerősebb, legdinamikusabb és egyben nagy múltú cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Felsőfokú végzettség (diploma)
Vagy érettségi és biztosításközvetítői hatósági tanúsítvány
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Pontos, precíz munkavégzés
Érdeklődő, nyitott, együttműködő személyiség
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Ügyfélközpontúság
Saját laptop/notebook

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Pénzügyi szakterülethez tartozó tanulmányok
Értékesítési szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Ügyfélszolgálati teendők ellátása
Az ügyfelek biztosítottsági állapotának a felmérése
Ügyfelek számára ajánlatok, a nekik megfelelő biztosítási és pénzügyi szolgáltatások összeállítása
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyfélbázis kialakítása

Amit kínálunk

Online képzések
Képzés, betanítás mentor munkatárssal
Rendszeres és teljesítménytől függő havi jövedelem
Jó csapat

Zalaegerszegi vagy nagykanizsai vagy keszthelyi irodai munka

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!