Üzleti értékesítő Teljes Munkaidős Munka

3 hete Értékesítés, Kereskedelem Szentendre   99 megtekintés
Munkaleírás

Üzleti értékesítő munkatársat keresünk

Épületgépészettel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 25 éves cégünkhöz keresünk épületgépészeti kereskedelmi gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Feladatok, amiben számítunk munkádra:

  • vevők kiszolgálása, kapcsolattartás partnerekkl
  • bizonylatok elkészítése, számlázás
  • árajánlatok készítése, rendelések felvétele és nyomon követése
  • törzsvásárlókkal való kapcsolattartás

Képzettségek, tapasztalatok, amik segítik munkádat:

  • épületgépészeti értékesítői tapasztalat (min 1 év)
  • víz-gáz-fűtés szerelési anyagok átfogó ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • kommunikációs készség
  • középfokú szakmai végzettség
  • víz-gáz-fűtés vagy gázkészülék szerelői gyakorlat

Amit kínálunk számodra:

  • bejelentett foglalkoztatás
  • versenyképes jövedelem
  • cégen belüli karrierlehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség, biztonság
  • szakmai képzés, oktatás
  • jó hangulat
Cég Leírása
22 éves épületgépészeti tapasztalatunknak köszönhetően korrekt tájékoztatást, szaktanácsadást tudunk nyújtani vásárlóink számára.