ÜZLETI ELEMZŐ / BUSINESS ANALYST

  • 4 nap ezelőtt

  • ikon
    Kategória IT, Infromatika
  • ikon
    Közzétéve nov 25 ,2021

19 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TÉGED KERESÜNK, HA

Felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettséged van
Többéves szervezési tapasztalattal rendelkezel IT területen
Munkádat felelősségteljesen, pontosan és precízen végzed
Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
Határozott vagy és önálló
A felmerülő problémákra mindig a megoldást keresed

Főbb feladatok, munkák

Aktív részvétel a PEAS Vállalatirányítási Rendszer fejlesztési irányainak kijelölésében és a fejlesztések megvalósításában
Üzleti igények elemzése, megoldási javaslatok és alternatívák készítése
Egyeztetés és napi szintű kapcsolattartás az érintett részlegek vezetőivel
Követelményanalízis, ebből funkcionális követelmény-specifikáció és folyamatábra készítése
Funkcionális specifikációk prezentálása, értelmezése a partnerekkel és a fejlesztői teamekkel egyaránt
Partnerek elvárásai alapján történő javaslattétel új folyamatok kidolgozására és/vagy a jelenlegiek fejlesztésére
Scrum és kanban módszertanok ismerete és alkalmazása
Termék életút alakítása a piaci standardeknek, a törvényi előírásoknak és az üzleti stratégiának megfelelően
Felhasználói kézikönyvek validálása

Megbízóról

Több mint 19 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás.
A 2002-es alapításunk óta foglalkozunk szoftverfejlesztéssel, amit később rendszerfelügyeleti és rendszerintegrációs szolgáltatással bővítettünk.
Büszkék vagyunk saját fejlesztésű ügyviteli szoftverünkre, a PEAS Vállalatirányítási Rendszerre.
Közel 40 jól képzett, állandó munkatársunk van, emellett számos külső szakértő segíti a színvonalas munkavégzést.
2018-tól kertvárosi környezetben, családias légkörben várjuk ügyfeleinket és kollégáinkat újszegedi irodaházunkban.

Amit kínálunk

Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Alkalmazotti jogviszony
Kiemelt, versenyképes jövedelem
Folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
Dinamikusan fejlődő vállalati háttér
Kimagasló minőségű szolgáltatások és termékek, változatos feladatok
Fiatalos, jó hangulatú csapat, családias munkakörnyezet
Céges rendezvények
Korlátlan mennyiségű kávé, tea
Irodai masszázs, pihenőszoba (Xbox, csocsó, léghoki)
Szegedi munkavégzés kertvárosi környezetben
Járvány időszakban home office-ban dolgozhatsz

Munkavégzés helye

Szeged / Távmunka

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent a számodra, kérjük, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod és egyoldalas motivációs leveled (kizáró jellegű elvárás) a JELENTKEZÉS gombra kattintva!