ÜZLETI ASSZISZTENS ÉS ÜZLETI ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Adminisztráció, Irodai munka
  • ikon
    Közzétéve dec 31 ,2019

A hazai biztosítási piac egyik legerősebb, legdinamikusabb és egyben nagy múltú cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Érettségi
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Pontos, precíz munkavégzés
Érdeklődő, nyitott, együttműködő személyiség
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Ügyfélközpontúság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Felsőfokú végzettség
Pénzügyi szakterülethez tartozó tanulmányok
Értékesítési szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Asszisztensi adminisztratív feladatok ellátása
Ügyfélszolgálati teendők ellátása
Az ügyfelek biztosítottsági állapotának a felmérése
Ügyfelek számára ajánlatok, a nekik megfelelő biztosítási és pénzügyi szolgáltatások összeállítása
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyfélbázis kialakítása

Amit kínálunk

Képzés, betanítás mentor munkatárssal
Alkalmazotti rendszeres fix bérezés és teljesítménytől függő havi jövedelem
Jó csapat

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!