ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

  • 3 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Adminisztráció, Irodai munka
  • ikon
    Közzétéve nov 3 ,2021

100%-ban magyar tulajdonú, Európa számos országában jelen lévő gyógyszeripari vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

2-3 év releváns területen szerzett tapasztalat
Problémamegoldó képesség
Terhelhetőség
Precizitás és pontosság
Pozitív személyiség
Stressztűrés
Jó kommunikációs készség magyar és angol nyelven
Excel és egyéb Office programok erős felhasználói szintű ismerete
Helyesírás
B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Egyetemi/főiskola végzettség
Humorérzék

Főbb feladatok, munkák

Fiatalos csapatunk újabb tagját keressük, aki szereti a munkákból adódó pezsgést, és felkészült a nagyobb projektszámmal járó pörgős hétköznapokra, és az ebből adódó kihívásokra.
Az ideális asszisztens, talpraesett, gyorsan képes megoldani a rábízott feladatokat, és mindig lehet a munkájára számítani.
Jellemzői: kiemelkedő problémamegoldó képesség, pontosság, precizitás, megfelelő kommunikációs képesség, tökéletes helyesírás, középfokú angol nyelvtudás és mosolygós pozitív személyiség.
Ha a fentiek mind megvannak benned, akkor Te vagy az ideális pályázó!
Feladataid változatosak lesznek, munkáddal segíted, hogy közvetlen felettesed úrrá tudjon lenni a nap folyamán felmerülő összes kihíváson. A precíz adminisztráció mellet, Te felelsz a találkozók szervezéséért, gyártókkal vagy beszállítókkal való egyeztetésekért, a naptár kezeléséért, e-mailek kezeléséért, esetenként átirányított telefonok kezeléséért, a megbeszéléseken történő feljegyzések készítéséért, és jársz utána bármilyen felmerülő kérdésnek, miközben hatékonyan oldod meg az összes felmerülő problémát.

Állás, munka területe(i):
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Szakmai asszisztens
Személyi asszisztens
Irodavezető

Szükséges tapasztalat:
Igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:
Középiskola

Szükséges nyelvtudás:
Angol B2

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Megbízóról

100%-ban magyar tulajdonú, Európa számos országában jelen lévő gyógyszeripari vállalat.
Jelenleg már több, mint 130 munkatársunkkal, partnerünkkel működünk együtt a biztonságos és egészséges élet megteremtéséért.
Kutatás-fejlesztési csapatunkkal folyamatosan azon dolgozunk, hogy a lehető legjobb minőségű termékeket állítsuk elő olyan kiváló, természetes összetevők felhasználásával, amelyek a bizonyítottan is hatásosak.

Amit kínálunk

Felelősségteljes pozíció egy maximálisan támogató vezető mellett
Változatos napi feladatok
Versenyképes juttatás
Kreatív, fiatalos csapat, jófej kollégák, közösségépítő programok
Kiváló irodai környezet

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Ha úgy gondolod Te vagy a legmegfelelőbb személy a feladatra, és hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat BÉRIGÉNY megjelölésével az címre. Tárgy rovatban szerepeljen: ASSZISZTENS