ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • ikon
    Közzétéve máj 31 ,2024

1989-ben Madridban alapított kompozit biztosító, viszontbiztosító és szolgáltató vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú végzettség
Kiváló kapcsolatteremtő készség szóban és írásban
Önálló és pontos munkavégzés, megbízhatóság
Hajlandóság és képesség a folyamatos képzésre
Jó kommunikációs készség és stressztűrő képesség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:

Adminisztratív feladatok elvégzése (postaiktatás, adatrögzítés)
Bejövő e-mailes és telefonos megkeresések megválaszolása
Iratrendezés, lefűzés, dokumentumarchiválási feladatok ellátása
Adatbázis kezelés
Partnerek és kollégák napi munkájának támogatása

Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai továbbképzés
Versenyképes jövedelem

Megbízóról:
1989-ben Madridban alapított kompozit biztosító, viszontbiztosító és szolgáltató vállalat, mely a világ bármely pontján képes szolgáltatásokat nyújtani
26 országban van közvetlenül jelen, 600 vállalati ügyféllel és 100 millió emberrel, akik szolgáltatásaink kedvezményezettjei

Munkavégzés helye

1041 Budapest, István út 16.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!