TÜZELŐANYAG-CELLÁS RENDSZEREK FEJLESZTÉSE

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve jún 22 ,2022

Ipari automatizálással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

Villamosmérnöki végzettség folyamatos képzés
Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
Széleskörű elektronikai, kapcsolás és hajtástechnikai ismeretek innovatív adottságok
Programozási tapasztalat
Műszaki érzék, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
Önállóság, ambíciók, fejlődési hajlam, elhivatottság eredménycentrikus szemlélet
Csapatmunkára való alkalmasság

Leendő munkatárs feladatai:

Hidrogéntechnológiákban való jártasság megszerzése
A rendszerelemek és a komplett rendszerek fejlesztése, prototípusok gyártása, ipari automatizálási ismeretek
Szoftverfejlesztés
A berendezések összeállítása és tesztelése
A technológia szabályozását és működtetését biztosító vezérlőelektronika fejlesztése
Egyetemekkel való kapcsolattartás
Vevőkkel, beszállítókkal és társosztályokkal való együttműködés
A műszaki technológiák fejlődésének, a versenytársak eredményeinek folyamatos nyomon követése

Megbízóról

Belföldi tulajdonú, független vállalkozásként 40 éve tevékenykedik sikeresen az ipari automatizálás különböző területein.
Tevékenységük kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, elektronikai készülékgyártásra, hidrogénüzemű tüzelőanyag-cellás fejlesztésekre és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére
Megnövekedett belföldi és exportmegrendeléseik teljesítésére, Pécs központi munkavégzési hellyel új munkatársakat keresnek feladatmegosztásban dolgozó 5 fős mérnökgárdába

Amit nyújtani tudunk:

Dinamikus, fiatalos csapatban való részvétel
Szakmai fejlődési lehetőség
Rendszeres külföldi és hazai tréningek
Nemzetközi környezet
Változatos és önálló munka
Versenyképes juttatások
Stabil vállalati háttér, hosszútávú karrierlehetőség
Szolgálati lakás

Munkavégzés helye

Pécs

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!