Tolmácsot/villanyszerelő segédet keresünk németországi építkezésre! Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Külföldi Munka Budapest   125 megtekintés
Munkaleírás

A BILD Elektro több éve együttműködő villanyszerelő szakemberek összessége. Munkáink nagy része az épületvillamosság témakörét fedi le, de meghatározó tapasztalatunk van az ipari automatizálás, és gyártósori géptelepítés területén is.

Néhány referenciát és egyéb információt weboldalunkon talál:

Stabil csapatunkba létszámbővítés céljából keresünk Németország területére 1 fő német szakmai nyelven beszélő tolmácsot/villanyszerelő segédet, aki segíti a villanyszerelők munkáját.

Biztosítjuk:
– ingyenes szállás: jól felszerelt apartmanokban, főzési, mosási lehetőséggel (NEM MUNKÁSSZÁLLÓ!)
– ingyenes kiutazás/hazautazás (céges autókkal)
– munkaruha
– nagyobb szerszámok, gépek
– óranyilvántartó alapján elszámolt jövedelem. (bérezés megegyezés alapján egy személyes megbeszélésen, ami függ az eddigi tapasztalataitól)
– hazajárás 3 hetente 1 hétre

Feladatok:

  • tolmácsolás
  • villanyszerelők munkájában való aktív részvétel

Akit keresünk:

  • pontos
  • megbízható
  • lojális
  • terhelhető

Előny (de nem kizáró ok, ha nincs):

  • B kategóriás jogosítvány
  • saját járművel való kiutazás (természetesen ennek költségeit mi finanszírozzuk)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Önéletrajzokat az [email protected] e-mail címre várjuk.

Cég Leírása