TERVEZŐ / KONSTRUKTŐR / MÉRNÖK

  • 1 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve jan 23 ,2020

Homlokzati szaktervezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Szakirányú műszaki végzettség / tanulmányok (építész -, építő-, vagy gépészmérnök)
AutoCad ismerete (két és három dimenzió)
Jó kommunikációs készség és csapatszellem
Tapasztalattal rendelkezők, pályakezdők, illetve diploma előtt állók jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Német /angol nyelvtudás
Egyéb CAD tervező programok (Inventor, Revit, Advanced Steel, ArchiCad) ismerete
MS Office felhasználói szintű ismerete

Főbb feladatok, munkák

Homlokzati szaktervezés nemzetközi projektek keretében
Egyeztetés a megrendelőkkel
Kreatív homlokzati megoldások kifejlesztése a kivitelezőkkel való együttműködésben
Homlokzati kiviteli tervek és részletrajzok készítése
3D szerkezetek modellezése
Gyártmánytervek előkészítése
Acél- és alumínium szerkezetek gyártmánytervezése

Megbízóról

Az AFC Aluminium Fassaden Consulting Gmbh egy több mint 30 éves múltra visszatekintő nemzetközi tapasztalattal rendelkező mérnökiroda.
A bécsi székhelyen kívül a Kft partnereként Budapesten és Kőröshegyen is megtalálható kirendeltséggel.
Fő profilunk a homlokzati szaktervezés, elsősorban alumínium- és acél szerkezetű üveg homlokzatok, tervezése a részletrajzoktól a gyártmánytervek készítéséig.

Amit kínálunk

Nemzetközi projektek megvalósításában való részvétel
Stabil vállalati háttér, hosszút távú perspektíva
Átlag feletti bérezés
Főállású bejelentett munkaviszony
Folyamatos munkavégzési lehetőség
Nemzetközi tapasztalatszerzés, nemzetközi projektekben való részvétel
Külföldi irodánkban való időszakos munkavégzés lehetősége
Korszerű munkaeszközök, kellemes, fiatalos irodai környezet
Családbarát vezetőség, segítőkész kollégák

Munkavégzés helye

Kőröshegy / Somogy megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!