lllllllllllllllllll24/04/2024

TERMELÉSVEZETŐ

  • Gyártás, termelés
  • 1 hét ezelőtt

Munka Leírása

Debrecen városának nagy múltú építőipari vállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Mit várunk el tőled?

Műszaki középfokú végzettség
Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat üzemi, műszaki területen
Önálló munkavégzés, rugalmasság és terhelehetőség, proaktivitás, jó szervező készség
Megbízható személyiség, aki tud csapatban dolgozni

Mi lesz a feladatod?

Napi termelési folyamatok (darabolás, élhajlítás, összeállítás, hegesztés, festés) megszervezése, végrehajtása és felügyelete, figyelembe véve a határidők betartását
Létszámterv vezetése, szervezése (túlóra, szabadság)
Munka, Tűz és Környezet védelmi előírások megkövetelése
Munkaterület és környezet tisztán tartása, rend megóvása és fenntartása 5S alapján
A munkavégzés során használt dokumentációk, eszközök, védőfelszerelések állagának megóvása, rendben tartása és kijelölt helyen történő tárolása
Minőségi követelmények betartása
Részvétel a folyamatok fejlesztésében

Mit kínálunk neked?

Hosszú távú munkalehetőséget, amelyben szakmai karriered kiteljesedhet!
Versenyképes fizetés
Havi bónusz
13. havi fizetés
Béren kívüli juttatás
A munkába járás költségtérítését
Két műszakos munkarend

Munkakörülmények:
Ergonomikus munkakörnyezet
Modern gépek, eszközök
Biztonságos, tiszta, igényes munkakörülmények
Állandóan elérhető és támogató szakmai vezetők

Ha úgy érzed, képes vagy egy nagyvállalatnál dolgozni, akkor jelentkezz, hogy bővülő csapatunk tagja lehess!

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet és szívesen lennél egy megbízható vállalat tagja, akkor jelentkezz!
Legyél Te a következő új munkatársunk!

Munkavégzés helye

Debrecen

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria

Képességek
Uploading