TERMELÉSI VEZETŐ

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve aug 6 ,2020

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, fémipari termékek gyártásával foglalkozó piacvezető szolnoki cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Szakirányú (technikusi/mérnöki) végzettség (felsőfokú végzettség előny)
Számítógépes ismeret és tapasztalat az irodai folyamatok működésében
Projekt szemléletű gondolkodásmód
Szakmai tapasztalat termelés irányításban
B kategóriás jogosítvány
Törökszentmiklósi lakosok előnyben

Főbb feladatok, munkák

Új gyártmányok terveztetése
A termelésben dolgozók közvetlen irányítása, koordinálása
A tervezési folyamat irányítása és figyelemmel kísérése, tervezése
Fejlesztési projektek kidolgozása és figyelemmel kísérése a folyamatok optimalizálása érdekében
Minőség-ellenőrzési folyamatok végzése, hibák minimalizálása

Amit kínálunk

Versenyképes alapbér + bónusz
Szakmai fejlődési lehetőség
Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat
Szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye

Törökszentmiklós

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és a bizonyítványok másolatát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!