Telefonos értékesítő Részmunkaidős Munka

6 napja Adminisztráció, Irodai munka Budapest XX. kerület   39 megtekintés
Munkaleírás

Telefonos értékesítői munkatársat keres (4-6 órában) a Maróti Könyvkereskedés és Könyvkiadó Kft. Cégünk autós, motoros szoftvereket és tananyagokat forgalmaz a járműjavító szektorban.

Téged keresünk, ha:

  • szeretsz emberekkel beszélgetni és dolgozni
  • talpraesett és nyitott személyiség vagy, aki kiválóan kommunikál
  • alapfokú számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • precíz és pontosság jellemez
  • értékesítési tapasztalatod van

Feladatok:

  • új ügyfelekkel kapcsolatfelvétel
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • árajánlat és kalkuláció kiküldése az ügyfél részére
  • értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció
  • szakmai rendezvényeken való részvétel

Amit kínálunk:

  • egy dinamikusan fejlődő csapat részese lehetsz, ahol számít a Te véleményed is
  • lehetőséget adunk hogy szakmailag folyamatosan fejlődj
  • előre lépési lehetőséget biztosítunk
  • kulturált munkakörnyezetet és önálló munkabázis (saját íróasztal, 2 képernyős számítógép és céges telefon)
  • csapatban való munka
  • hosszú távú munkahely
  • fix fizetés jutalék kiegészítésével

Amennyiben felkeltette hirdetésünk, kérem jelentkezzen az [email protected] email címen fényképes önéletrajzával, fizetési igényével és motivációs levelével együtt.

Cég Leírása
Cégünk a rendszerváltozást követően, 1991-ben alakult családi vállalkozásként. Eredeti célkitűzésünk alapján kizárólag autós és motoros javítási kézikönyveket és szép, színes járműtechnika történeti albumokat szerettünk volna forgalmazni Európa minden országából. Profilunkat 15 évvel ezelőtt bővítettük könyvkiadással és bízunk benne, hogy ma már egyetlen olyan szakműhely, szakmai közép- és felsőfokú oktatási intézmény sincs, ahova az általunk forgalmazott Autodata szakkiadványok és szoftverek, a kiadónk által publikált szakkönyvek ne jutottak volna el.Ma már szakmai berkekben a világ számos országában ismerik a Maróti Könyvkereskedést, hiszen európai szinten is különlegesnek számít szakkönyvesboltunk és kiadónk.