Targoncavezető Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Gyártás, termelés Nagykanizsa   263 megtekintés
Munkaleírás

Nagykanizsai tisztítóberendezést gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat targoncavezetői pozícióba.

Feladatok:

  • Belső anyagmozgatás
  • Termelősorok anyagigényének kiszolgálása
  • Komissiózás

Elvárások:

  • Vezetőüléses -és gyalogkíséretűtargonca vezetői engedély

Előnyök:

  • SAP, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Scanner használata

Amit kínálunk:

  • Két műszakos munkarend
  • Bónusz
  • Kiemelt cafeteria és üzemanyag támogatás
  • Ingyenes edzőterem használat
  • Stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőséggel
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
Cég Leírása
A Humán Centrum Kft. jelenlegi tulajdonosai, vezetői az alapítástól kezdődően irányítják a céget - immár több mint két évtized munkatapasztalattal a hátuk mögött - mely jelenleg is 100%-ban magyar magántulajdonban van. Évente több ezer embert segítünk törvényes, bejelentett munkalehetőséghez.