Targoncás állás - Ulm, dél német városok Teljes Munkaidős Munka

3 hete Szállítás, Beszerzés, Logisztika Budapest   211 megtekintés
Munkaleírás

Munkavégzés helye: Németország, Ulm, München, Stuttgart, Ingolstadt

Munkakezdés: azonnal

Több német partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több helyre

Targoncavezetőket

Az Ön feladatai:

- front villás targonca magabiztos kezelése, vezetése

- tapasztalat, rutin a front villás targonca kezelését illetően

Amit Öntől várunk:

- kommunikációs szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződés adás előtt)

- szakmai tapasztalat min 1 év

- saját autó bejáráshoz (ha nincs, a munkáltató 100 euró/hó ellenében tud biztosítani)

Amit nyújtunk:

- hosszútávú munkalehetőség

- német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

- fizetés: kb net 1500 euró/hó (1es adókategóriában)

- szállást a munkáltató szervezi és fizeti

- túlórázási lehetőség

- szabadság

- munkadíj, közvetítői díj nélkül végezzük a közvetítői munkát

- német nyelvű pályázati anyagot állítunk össze (amennyiben a jelentkező megfelel az elvárásoknak)

Cég Leírása
Cégünk munkaerőközvetítéssel foglalkozik. Több, mint 200 német partnerrel állunk kapcsolatban, ezenkívül Izlandon, Hollandiában, Norvégiában, Belgiumban, Ausztriában kínálunk szakmunkákat. Folyami hajós partnereink folyamatosan keresnek vendéglátós személyzetet (angol és vagy német nyelvtudással, szakmai tapasztalattal). Várjuk az Ön jelentkezését, és a kapott önéletrajz alapján segítünk Önnek is partnereink ajánlatai között állást találni.