TAKARÍTÓ

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve Már 21 ,2020

Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából részmunkaidőben, 2 vagy 4 órás munkavégzésre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TAKARÍTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások

Dolgozni akaró, és tudó munkavállalót keresünk
Működési szabályokat maradéktalanul betartó
Önálló, precíz munkavégzés
Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség
Felelősségteljes hozzáállás
Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

(telephely) takarítás területén szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

A cég telephelyének, közös használatú helyiségeinek teljes körű takarítása
4 mellékhelyiség és konyha mindennapos takarítása
Bemutatóterem felmosása napi szinten
Mindennapos porszívózás több 100 négyzetméteren
Alapvető rend, és tisztaság fenntartása
Tisztítási anyagok számontartása, leltározása

Amit kínálunk

Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés
Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Kötött munkaidő 2 vagy 4 órás műszakban hétfőtől péntekig 7-17h között megegyezés szerint
Hétvége szabad (Nincs hétvégi munkavégzés)

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével és “Takarító” jelige feltüntetésével a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!