Szociális gondozó és ápoló

  • Budapest
  • Teljes Munkaidős
  • 2 hét ezelőtt
  • Forint 100,000-200,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Nővér, Szakápoló
  • ikon
    Műszak Vegyes
  • ikon
    Közzétéve jún 29 ,2020
  • ikon
    Pozicók száma 2 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő

A Down Alapítvány Gondozóháza (1107 Budapest Zágrábi utca 13.) szociális gondozó és ápolókat keres.

Munkaidő tartama: határozatlan idejű jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő (több műszakos munkarend)
Munkavégzés helye: 1107 Budapest Zágrábi u.13.

Feladatok:

– Egy team tagjaként a – közvetlen vezetője irányításával – ápolási-gondozási feladatok ellátása enyhe és középsúlyos értelmi fogyatékos felnőttek körében.
– Az ápolási-gondozási tevékenységgel kapcsolatos dokumentáció vezetése.
– Az ápolási-gondozási terv alapján ápolási-gondozási tevékenységek elvégzése.

Elvárások:
– empatikus személyiség
– több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent: OKJ-s szakképesítés (szociális gondozó és ápoló)

Amit kínálunk:
– stabil háttér,
– családias környezet,
– fejlődési lehetőség, hosszú távú munkalehetőséggel.

Jelentkezni lehet:
– Telefonon: Kaucsicsné Zsóri Katalin intézményvezetőnél lehet a 06-20/260-2287 telefonszámon.
– Elektronikus úton: kaucsicsne@downalapitvany.hu