SZERVIZES MUNKATÁRS

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve aug 6 ,2020

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Szakmai tapasztalat/jártasság pneumatikus, hidraulikus, elektronikus gépek javításában
Műszaki beállítottság
Precíz önálló munkavégzés, probléma megoldó képesség
Felhasználói szintű informatikai ismeretek
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Angol nyelvtudás
Aktív targoncavezetői engedély
Gépjárműemelők telepítésében és karbantartásában aktív képzettség
Rugalmas munkaidő

Főbb feladatok, munkák

Pneumatikus, hidraulikus, elektronikus gépek hibáinak feltárása, javítása (csak az általunk forgalmazott gépeknek)
Kapcsolattartás az ügyfelekkel, a munkák adminisztrálása
Alkatrészkészletek felmérése, aktualizálása és a rendelések összeállítása

Megbízóról

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás.
Palettájukon megtalálhatók: kompresszor, gumis gépek, hidraulikus emelők, levegős szerszámok, gépek.

Amit kínálunk

Hosszú távú, bejelentett 8 órás munkaviszony
Versenyképes alapbér, motivációs béren kívüli juttatás
Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör
Szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalat szerzés

Munkavégzés helye

Nagytarcsa

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a nettó bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!