Szervizes és áruszállító kollégát keresünk! Teljes Munkaidős Munka

1 hete IT, Infromatika Budapest   108 megtekintés
Munkaleírás

Dinamikusan fejlődő hazai számítástechnikai kis- és nagykereskedés keresi új munkatársát SZERVIZES pozícióba.

Feladatok:
• asztali számítógépek, és laptopok diagnosztizálása, hibakeresés
• asztali számítógépek, és laptopok szoftveres és hardveres javítása
• ügyfelek személyes kiszolgálása
• partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
• számítástechnikai eszközök beszerzése és kiszállítása

Elvárások:
• B kategóriás jogosítvány
• vezetési tapasztalat
• legalább 1 éves szakmai tapasztalat
• magas szintű hardveres és szoftveres ismeretek
• türelmes és segítőkész hozzáállás
• precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség
• szakmai fejlődési lehetőség
• kényelmes, kulturált, barátságos munkakörnyezet
• jó hangulat
• jó kereseti lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küld el pályázati anyagodat nettó fizetési igénnyel és a pozíció megjelölésével az e-mail címünkre!

Cég Leírása
Land Computer – kezdetek
11 éve, 2005-ben indítottuk útjára számítástechnika profilú vállalkozásunkat, amely kis – és nagykereskedelmi nagykereskedéssé nőtte ki magát napjainkra. A számítástechnika, mint a 21. század technológiai húzó ágazta, szinte napról-napra új arcát mutatja a felhasználók felé. Ebben az innovatív környezetben dolgozunk mi is, megfelelve a vásárlói követelményeknek és elvárásoknak figyelve a számítástechnika minden új rezdülését, termékét.
Miért a Land Computer?
A számítástechnika egy olyan terület, ahol a kereskedelmi boltok tucatjai állnak rendelkezésre a közületek és lakosság számára. Nem könnyű ebben a piaci versenyben a korrektség és elégedettség talaján maradva évek óta a legjobbat nyújtani. A Land Computer, mint a számítástechnika elkötelezett élharcosa kizárólag a szakképzett munkaerő alkalmazásával végzi napi munkáját.