Szerviz asszisztens Teljes Munkaidős Munka

5 napja Adminisztráció, Irodai munka Budapest   32 megtekintés
Munkaleírás

FŐBB FELADATOK:

§ javítások, szolgáltatások adminisztrálása, nyomon követése

§ általános asszisztencia, ügyintézés szerviz területen

§ nyilvántartások napra készen tartása

§ megrendelések folyamatba illesztése

§ javítások, szolgáltatások számlázása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

§ legalább középfokú végzettség

§ megbízható, pontos és önálló munkavégzés

§ monotonitás tűrés

§ általános számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

AMIT KÍNÁLUNK:

§ kiszámítható jövedelem

§ stabil háttér

§ azonnali belépés

§ főállású munkakör

Cég Leírása
A Postaautó Duna zrt. szolgáltatásainak sokrétűségét hosszasan lehet elemezni, azonban ha ezeket egy csokorba össze akarjuk foglalni, akkor azt mondhatjuk, hogy a nyújtott szolgáltatások összessége nem más, mint egy biztonságos érzés, ami az „elindulás és megérkezés nyugalmában” testesül meg.Minden törekvésünk ezt a célt szolgálja, mert ha partnereink a szolgáltatások igénybevételekor, munkatársaink a szolgáltatások nyújtásakor, beszállítóink az igényeink kielégítésekor ezt érzik, akkor megoldást találtunk minden felmerülő problémára, és megvalósítottuk a tulajdonos Magyar Posta Vagyonkezelő Zrt., valamint a képviselt márkák ( Volkswagen, Skoda, Yamaha, Aprilia) elvárásainak is a megfelelést.