SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve Júl 15 ,2022

Esztergomi Ipari Parkba és környékére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú szerszámkészítői végzettség
Műhelyrajzok ismerete
Hagyományos mérőeszközök magabiztos használata (tolómérő, mikrométer, magasságmérő)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Jó kommunikációs készség
Innovatív gondolkodás
Határozottság
Problémamegoldó képesség
Döntéshozó képesség
Önálló és precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

CAD szoftverek ismerete (PTC Creo)
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Angol és/vagy német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:

Teljesen új fröccsöntő szerszámok összeszerelése a kapott összeállítási rajzok alapján
Műhelyrajzok alapján alkatrészek kézi megmunkálása (letörések, polírozás)
Fröccsöntő szerszámok tisztítása
Egyeztetés a szerszámüzemmel a szerszám alkatrészeinek finomhangolása során

Munkavégzés helye

Esztergom és környéke

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!