Szerelő / gyártósori munkatárs járműiparban Németországban Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Külföldi Munka Szeged   167 megtekintés
Munkaleírás

A Fair Personal + Qualifizierung keres németországi partnere számára munkavállalókat mielőbbi kezdéssel haszongépjármű gyártásban az alábbi pozícióra:

Szerelő munkatárs haszongépjármű gyártásban

Feladatok:
• Alkatrészek szerelése adott előírás szerint, munkavégzés szerelési egységeken
• Gépkezelés
• Munkavégzés kézi szerszámokkal
• Minőség és megfelelő működés biztosítása

Elvárások:
• Megfelelő szakképesítés és/vagy több éves szakmai tapasztalat műszaki /ipari területen
• Egyszerű szerelői ismeretek
• Terhelhetőség, megbízhatóság
• Csapatszellem és készség a több műszakos munkavégzésre
• Német nyelv ismerete szóban és írásban B1-B2-es szinten
• B kategóriás jogosítvány és saját autó megléte elengedhetetlenül szükséges

Amit a munkaadó kínál:
• Német bejelentés és teljes munkaidős foglalkoztatás
• Az első 3 hónapban bruttó 16,41 eurós órabér + pótlékok. Utána bruttó 18,05 euró + pótlékok. Karácsonyi pénz, éves prémium, fizetett szabadság.
• Egészségügyi szolgáltatási és egyéb járulékok
• Gyermekek után járó támogatás igényelhető (pl. 190 €/gyermek első 2 gyermek esetében)
• Mindazok a szolgáltatások, amik egy németországi munkavállalót megilletnek
• Szállást a munkaadó tud biztosítani kulturált körülmények között.
• A szállás rezsivel együtt 270 euró egyágyas szobákban, és 220 euró, ha kétágyas szobában történik az elhelyezés. Erre nem kell előre fizetni, majd a fizetésből kerül levonásra.

Kérjük, csak akkor jelentkezzen, ha rendelkezik az elvárt B1-B2-es szintű német nyelvtudással. Azokat az álláspályázatokat, ahol nincs meg az elvárt nyelvismeret nem áll módunkban feldolgozni, és ilyen esetben a megküldött dokumentumokat automatikusan töröljük.

Kérjük, jelentkezésében kifejezetten adja meg hozzájárulását személyes adatai kezeléséhez a kiválasztási folyamat során. Sikertelen álláspályázat esetén a megküldött dokumentumokat haladéktalanul töröljük.

Munkavégzés helye:
Münster környéke: Vreden vagy Altenberge

Önéletrajzot, a képesítéseket alátámasztó dokumentumok fénymásolatát kérjük az alábbi email címre küldeni, megjelölve a lehetséges kezdés időpontját:

[email protected]
Kapcsolat: 06 70 425 6717

Cég Leírása
Munkaerő kölcsönzés németországi munkahelyekre. Személyzeti tanácsadás.