SZERELÉSVEZETŐ

  • 1 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve Sze 15 ,2021

Szerelés és karbantartás területén működő cég megbízásából a megnövekedett megbízásainak menedzselésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az ideális jelölt

Szakirányú felsőfokú műszaki végzettséggel (gépészeti tanulmányok) rendelkezik
Elméleti és gyakorlati ismerete van csővezetéki izometria, technológiai csőszerelés területén
Ismeri a szerelési technológiákat, munkavédelmi szabályokat, valamint az informatikai rendszereket
Van gyakorlata operatív irányításban – konfliktuskezelés, egyenes kommunikáció és folyamatszemlélet jellemző rá
Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalatát referenciákkal tudja igazolni
Képes a műszaki dokumentációk összeállítására és
Összefüggésekben gondolkodik

A pozíció betöltéséhez előnyt jelenthet

Angol/német nyelvtudás
Petrolkémia, vegyipari, gyógyszeripari szektorban szerzett gyakorlat

A leendő vezető fő feladatai lesznek

Helyszíni munka felmérések elkészítése
Kivitelezési ütemtervek készítése a műszaki előkészítéssel támogatásával
Kivitelezés előrehaladásának naprakész dokumentálása (napi riportok készítése, kezelése az ügyvezetés felé)
Napi, heti munkafeladatok kiadása és számonkérése a csoportvezetők, saját állományú és alvállalkozó által biztosított dolgozók felé a műszaki vezetéssel egyeztetve
Kivitelezéshez szükséges eszközök, erőforrások meghatározása, összegyűjtése, igénylése
Kivitelezés bonyolítása, helyszíni műszaki irányítás végzése
Beosztott dolgozóinak szakmai felügyelete, fejlesztése
Motivációs és fejlesztési feladatok megtervezése és alkalmazása
Erőforrás gazdálkodás egyeztetve a műszaki vezetővel.
Szükséges előgyártási igény megfogalmazása, előgyártásban való közreműködés
Munka engedélyek igénylése, kérése
Kapcsolattartás a megrendelő megbízottjával
Beszerzői számítógépes rendszerek, programok kezelése

Amit a munkáltató mindezért kínál

Stabil pénzügyi háttér
Piacképes, szakmai tapasztalatnak megfelelő fizetés és szakmai fejlődési lehetőség
Megbízható és összetartó csapat

Munkavégzés helye

Kelet-Magyarország

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!