Szépségtanácsadókat keresünk heti 30 órában! Teljes Munkaidős Munka

5 napja Értékesítés, Kereskedelem Budapest   53 megtekintés
Munkaleírás

Budai cég megnövekedett vendégköre miatt Szépségtanácsadókat keres csapatbővítés céljából.

Feladataid lesznek:

Termékeink bemutatása és ajánlása.

Vendégeink magas színvonalú kiszolgálása.

Szépségtanács nyújtás a vendégek számára.

Elvárások:

Igényes, ápolt megjelenés.

Jó kommunikációs készség.

Csapatban való együttműködés.

Amit nyújtunk:

Lendületes, fiatalos csapat.

Folyamatos szakmai tréning.

Motiváló juttatások.

Bejelentett munkaviszony

Heti 30 óra(heti 5 nap).

Ha úgy érzed, hogy közel áll hozzád szépségipar világa akkor jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzzal a [email protected] email címünkön!

Cég Leírása
Magyarország egyetlen központja, ahol szakembereink és bőrspecialistáink várják vendégeinket, hogy végigkísérjék egy csodálatos és eredményekkel gazdag fejlődési úton, ahol arcbőrük szépsége, egészsége és esztétikája a legfontosabb.