SZEMÉLYI ASSZISZTENS

  • 1 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Adminisztráció, Irodai munka
  • ikon
    Közzétéve jan 21 ,2021

Erősáramú tervezői tevékenységgel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Szakirányú végezettség
Angol és/vagy német min. középfokú nyelvtudás
Szakmai tapasztalat és gyakorlat
Microsoft programok felhasználó szintű ismerete
Önálló munkavégzés, precíz és pontos
Lelkes, munkája iránti elkötelezettség
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
Fejlődési hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Min. 1-2 év szakmai gyakorlat
Felsőfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák

Adminisztráció:
Recepció vagy titkárság vezetése
Telefonhívások kezelése
Levelek, telefaxok, e-mailek iktatása, feldolgozása
Tárgyalótermek beosztása
Vendéglátás
Irodaszerek stb. beszerzése
Kapcsolattartás külső könyvelő-bérszámfejtő céggel, ügyvédi irodával, bankkal, közművekkel
Nyilvántartások vezetése
Irodatechnikai berendezések használata

Vezető támogatása:
Időpontok egyeztetése, figyelemmel kísérése
Levelezés, fordítás, tolmácsolás
Prezentációs anyagok, kimutatások
Üzleti ebéd, szállás, utazások előkészítése, majd költségelszámolás
Kapcsolattartás partnerekkel

Pénzügy:
Házipénztár vezetése, pénztárbizonylatok, számlák kiállítása könyvelőszoftverrel
Számlák, bizonylatok, bankszámlakivonatok előkészítése a könyvelés részére
Kintlévőség figyelése, fizetési felszólítások, egyenlegközlők
Pansoft, Novitax, BMD, Dimension szoftverek

Személy- és munkaügy:
Munkatársak személyi törzsadatainak nyilvántartása, karbantartása, be- és kiléptetések koordinálása
Jelenléti ív, szabadság-nyilvántartás, havi összesítés

Megbízóról

2011-ben alapított vállalkozás, mely épületvillamos tervezéssel foglalkozik.
Cég fő profilja az erősáramú tervezés, de elektromos generál szakági tervezésekre is vállalkoznak (gyengeáram, audió-vizuál, épületautomatika, középfeszültség, stb.), összeszokott, stabil és megbízható alvállalkozókkal közösen.
Alapítás óta eltelt 10 évben, felépítettek egy fiatal, lendületes 20 fős csapatot és felküzdötték magukat a legnagyobb tervezőirodák közzé a piacon.
Ma már, szakmai felkészültségükkel, fiatalos, összetartó, rugalmas csapatmunkával, az új, innovatív megoldások tervezésével, meghatározó szerepet képviselnek a piacon és a Magyarországon épülő legnagyobb építőipari beruházásokban vesznek részt.
Ha szeretnél egy ilyen lendületes csapat része lenni, új technológiákat tervezni és korszerű 3D tervezéssel foglalkozni, akkor várnak szeretettel!

Amit kínálunk

Főállású bejelentett munkakör
Kellemes, nyugodt légkör
Versenyképes jövedelem
Rugalmas munkaidőbeosztás
Jó hangulatú, fiatal csapat
M3 metró Újpest Központ végállomástól 100m-re, kulturált, jól felszerelt irodaházban történő munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!