lllllllllllllllllll05/03/2024

Szállító (4-6 óra, Rehabos) Bp-Pest

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika, Gépjárművezető, Sofőr
  • Részmunkaidős
  • 2 hónap ezelőtt
  • Budapest

  • ikon
    Salary Forint 0-100,000 / Per Hó
  • ikon
    Műszak Reggeli
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : 2 év
  • ikon
    Szükséges Végzettség Nem szükséges

Rehab Force Nonprofit Kft. keres

!!!megváltozott munkaképességű!!!

SZÁLLÍTÓT

Feladatok:

– Megrendelés alapján péksütemények, bucik kiszállítása éttermeknek

– Szállítólevelek, számlák és készpénz kezelése

– Jó kapcsolat fenntartása az ügyfelekkel

– Alapanyag beszerzés

– Terület: Budapest és Pest megye területén

Amit elvárunk:

– Könnyű, lapos rekeszekhez fizikai erő

– Megbízhatóság, önállóság, csapatjátékosság, jó kapcsolatteremtő készség

– B jogosítvány, több év vezetési tapasztalat

Előny:

– Tapasztalat áruszállításban, ügyfélkezelésben

Amit kínálunk:

– 4-6 órás munka, hétvége is beosztás szerint

– XI. ker. Metró végállomástól indulás autóval, érkezés ugyanoda

– Munkaidő: 7.00-11.00/13.00, megrendelés- és forgalomfüggően

– Azonnali kezdés

– Kedvezményes vásárlás

E-mailen önéletrajzzal a munkakör és a megváltozottság megjelölésével: hr@rehabforce.hu

Telefonon: 06-1-708-4588 (H-P-ig 09:00-17:00-ig)

Személyes felvétel: 1063 Bp. Bajnok u. 9.

Rehab Force Nonprofit Kft.

www.rehabforce.hu

Állásértesítő

Csak egy kattintás! Ne maradj le a legújabb álláshirdetésekről!

Uploading