lllllllllllllllllll05/03/2024

Sport és egészségfejlesztő programok szervezése és koordinálása

  • Vendéglátás, Idegenforgalom, Turizmus
  • Részmunkaidős
  • 2 hónap ezelőtt
  • Debrecen

  • ikon
    Salary Forint 0-100,000 / Per Hó
  • ikon
    Műszak Vegyes
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő
  • ikon
    Szükséges Végzettség Nem szükséges

Pályázatiközreműködés keretében keresünk olyan sportmúlttal rendelkező, mozgás ésfejlődés szellemiségét képviselő munkatársat, aki munkájával a programvégrehajtását segítené és mozdítaná elő, különböző koordinációs feladatokellátásával.

Amunkavégzés helye: Észak-Alföldi régió, jelentkezőket elsősorban Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyékből várunk.

Amitkínálunk:
– fiatalos, lendületes munkakörnyezet,
– részmunkaidős foglakoztatás,
– változatos feladatokat,
– inspiráló szakmai közösség.

Jelentkezésfeltételek:
– fényképes szakmai önéletrajz,
– sportmúlt, mozgás világában szerzett tapasztalat,
– jó kommunikációs készség,
– B kategóriás jogosítvány.

Előny:
– csapatmunkában, koordinációban szerzett tapasztalat,
– jó problémafelismerő- és megoldó készség.

A fényképesszakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: allas@uj-hullam.hu.

Állásértesítő

Csak egy kattintás! Ne maradj le a legújabb álláshirdetésekről!

Uploading