Spa recepciós Teljes Munkaidős Munka

1 hete Vendéglátás, Idegenforgalom Sárvár   194 megtekintés
Munkaleírás

Az ötcsillagos sárvári Spirit Hotel Thermal Spa***** superior szálloda sikeres és dinamikusan fejlődő csapatába keres munkatársat SPA RECEPCIÓS munkakörbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Az orvos által előírt, illetve a vendég által kezdeményezett szolgáltatások időbeosztása, szervezése (figyelembe véve a vendég kérését, a kezelőhelyiségek gazdaságos kihasználtságát), pontos számlázás.
  • Vendégeknek napi, heti beosztásokat készít, tájékoztatást ad az egyes kezelésekről.
  • Wellness, gyógyászati és beauty szolgáltatásokat ajánl.
  • A vendégek teljes körű tájékoztatása a szolgáltatásokról, céljáról, módjáról, hatásosságáról.
  • Gondoskodik a diszpécseri részleg eszköz, anyagigényéről.
  • A kezelők pontos és folyamatos tájékoztatása a kezelésekről.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • német és angol nyelvtudás
  • igényes megjelenés
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • udvarias és segítőkész viselkedés
  • pontos munkavégzés

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el a [email protected] e-mail címre fényképes önéletrajzát, további információért hívja a +36 95-889 560 telefonszámot.

Cég Leírása
A sárvári Spirit Hotel Thermal Spa*****superior több mint 10 éves fennállása óta stabil munkakörnyezetet biztosít munkavállalóinak. A vendégek visszajelzései alapján itt a luxus a vendég ellátásában valósul meg, amit a hotel teljes személyzetének kifogástalan, lelkes és odaadó munkája biztosít. Kiváló csapatszellem jellemzi a munkatársakat, melyet folyamatos tréningek és csapatépítő programok erősítenek.Az épített és természetes környezet különlegessége megkönnyíti a mindennapi munkába járást, a szálloda által kínált szolgáltatások (pl. wellnessrészleg, fitneszterem, teniszpálya, squashpálya, stb.) használata pedig méltó lezárást biztosítanak a dolgos munkaóráknak.A magyar és külföldi partnerszállodákkal kötött megállapodások alapján, a Spirit Hotel kedvezményes üdülési lehetőséget is biztosít dolgozóinak.