SENIOR TERVEZŐMÉRNÖK

  • 4 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve feb 5 ,2021

Műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Egyetemi/főiskolai szintű mérnök végzettség
Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
3D-s tervezőprogramok használatában való jártasság
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
Egy csapat tagjaként önálló munkavégzés, kreativitás, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Solidworks felhasználói szintű ismerete
NASTRAN felhasználói szintű ismerete
ESATAN felhasználói szintű ismerete
Repülőgép- és űripari cégnél szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Űripari projektek során a vevő által felállított követelményrendszer szerinti műhold alkatrészek tervezése, analízise (végeselemes modellezés)
Tervezés és analízis dokumentálása
Rajzok készítése
Belföldi alkatrészgyártó alvállalkozókkal való együttműködés, megbeszélések, gyártástámogatás
Külföldi vevőkkel való együttműködés, megbeszéléseken a saját terület és a cég képviselete
Kapcsolattartás a cégen belül, tervezőmérnök kollégáknak feladatok delegálása

Megbízóról

A cég az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik.
Vevői külföldiek, partnerei hazai és nemzetközi vállalatok.

Ha kihívásokkal teli, sok sikerélményt és elismerést adó munkát keres, amit jó közösségben lehet végezni, akkor nálunk a helye.
Ambiciózus és szorgalmas, csapatba beilleszthető emberek jelentkezését várjuk hosszútávú, előléptetési lehetőségeket kínáló munkavégzésre.

Amit kínálunk

Szakmai fejlődési lehetőség a high-tech iparban
Nemzetközi, nagy presztizsű projektekben való szignifikáns részvétel
Változatos munkakör
Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapattal és kiemelkedő infrastruktúrával

Csapatba beilleszthető emberek jelentkezését várjuk hosszútávú, előléptetési lehetőségeket kínáló munkavégzésre.
Várunk minden olyan érdeklődő pályázót, aki magára ismert a megadott állásajánlatban!

Munkavégzés helye

Miskolc

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!