SENIOR FÖLDMÉRŐ / FÖLDRENDEZŐ

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve okt 16 ,2022

Építészettel, geodéziával és környezetvédelemmel foglalkozó mérnökiroda megbízásából keresünk senior munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Földmérő/földrendező szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
AutoCAD és/vagy ITR szoftverek ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Két-három éves szakmai tapasztalat
IRM és/vagy GD-T minősítés
Budapesti vagy Pest megyei lakhely/tartózkodási hely

Főbb feladatok, munkák:

Ingatlan-nyilvántartási geodéziai munkák irodai feldolgozása (épületfeltüntetés, telekalakítás, társasházi alaprajzok, telekhatár-kitűzések, stb.)
Tervezési térképek, megvalósulási dokumentációk elkészítése
Lézerszkenneres mérés feldolgozása
Földhivatali ügyintézés

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely

Elsősorban tapasztaltabb szakemberek jelentkezést várjuk!

Munkavégzés helye

Budapesten és Pest megyében

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!