SENIOR BACKEND PROGRAMOZÓ

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória IT, Infromatika
  • ikon
    Közzétéve Júl 30 ,2020

Egyedi fejlesztésű webáruház megbízásából állandó fejlesztésre, karbantartásra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Legalább 3 év gyakorlat programozásban
PHP7 alapos ismerete
MYSQL alapos ismerete
Verziókezelők ismerete (Git vagy SVN)
Valamilyen PHP Framework ismerete (Laravel, Symfony, Codeigniter)
OOP szemlélet
Önálló, precíz munkavégzés
Csapatorientált hozzáállás, termékszemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

TDD, BDD vagy tesztelésben szerzet tapasztalat
Valamilyen frontend keretrendszer ismerete (Angular, Vue, React)
CI/CD tapasztalat
Agilis módszertan ismerete
HTML/CSS ismeret
DevOps ismeret
Linux és szoftverüzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk

Kreatív, változatos feladatok
Támogatás a szakmai fejlődésben és önmegvalósításban
Versenyképes bérezés és juttatások
Modern munkaeszközök, kulturált környezet

A munkavégzés rendes munkaidőben és munkarendben a vállalat miskolci (Felső-Majláth) irodájában történik.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát nettó munkabér igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!