SEGÉDMUNKÁS / BETONELEMGYÁRTÓ MUNKATÁRS (akár német nyelv ismeret nélkül is)

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve máj 27 ,2020

Németországi betonelemgyártó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Fontos, hogy a feladat szakirányú segédmunka, nem betanított munka, így mindenképpen elvárás a jelentkezésnél:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vagy szakirányú (akár befejezetlen) tanulmányok
Jó kézügyesség
Jó fizikum, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Kommunikációs szintű német nyelvismeret

Főbb feladatok, munkák

Betonelemek gyártásánál való segédmunka

Munkaidő:
Hétfőtől-péntekig, napi 8 óra – 2 műszakban, délelőtt és délután
Lehetőség túlórára és szombati munkavégzésre, de maximum havi 200 óra!

Amit kínálunk

NETTÓ 1500-1700 Euro/hó
Elérhető jövedelem így NETTÓ 1700-1900 Euro/hó
Cégünk által szervezett utazás és szállás a munkahelyhez közel biztosítva!

KEZDÉS: 2020.06.08.

Munkavégzés helye

Németország, Würzburg közvetlen közelében

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!