Sales Manager! Teljes Munkaidős Munka

5 napja Értékesítés, Kereskedelem Budapest   41 megtekintés
Munkaleírás

Budai luxus kozmetikánkba keresünk határozott, motivált Értékesítési vezetőt. Amennyiben megállod a helyed egy pörgős fiatalos csapattal és szereted a kihívásokat, Nálunk a helyed!

Feladatok:

- A kitűzött értékesítési célok elérése

- Saját csapatod motiválása, mentorállása, fejlődésének támogatása

- Napindító meetingek megtervezése és megtartása

Elvárások:

- Releváns értékesítési tapasztalat (1-3 év)

- Ápolt, igényes megjelenés

- Kollégánknak vevőközpontú értékesítési habitussal és kiváló kommunikációs készséggel kell rendelkeznie

- Szorgalmas, kezdeményező, csapatjátékos személyiségjegyekkel rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk!

Amit Nyújtunk:

- kimagasló fizetés (fix+teljesítményarányos jutalékrendszer)

- stabil nemzetközi céges háttér

- exkluzív munkakörnyezet

Jelentkezéseket kizárólag fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével fogadunk el a [email protected] email címen!

Cég Leírása
Magyarország egyetlen központja, ahol szakembereink és bőrspecialistáink várják vendégeinket, hogy végigkísérjék egy csodálatos és eredményekkel gazdag fejlődési úton, ahol arcbőrük szépsége, egészsége és esztétikája a legfontosabb.