Ruházati eladó Teljes Munkaidős Munka

4 napja Értékesítés, Kereskedelem Budapest VIII. kerület   53 megtekintés
Munkaleírás

A TATUUM márka RUHÁZATI ELADÓ pozíció betöltésére munkatársat keres

Munkavégzés helye:
CORVIN PLÁZA

Főbb feladatok:
- vásárlók szakszerű tájékoztatása, magas színvonalú kiszolgálása
- kasszázás
- üzlettér tisztán tartása

A pozícióhoz tartozó elvárások:
- szorgalom és lelkesedés
- vevőorientált hozzáállás
- angol nyelv ismerete előnyt jelenthet
- kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
- csapatszellem

Amit kínálunk:
- jó fej, vidám csapat
- versenyképes bérezés
- tréningek, fejlődési lehetőség
- előre megírt egyhavi beosztás
- azonnali munkakezdés
- bejelentett, hosszú távú munkaviszony

Amennyiben csapatunk tagja szeretnél lenni, add le önéletrajzod az üzletünkben, vagy küldd el az alábbi e-mail címre: [email protected]

Cég Leírása
A TATUUM egy ruházati márka a kiváló minőséget, az univerzális tervezést és a természetes anyagokat kedvelő emberek részére. Termékei azon nők és férfiak számára készülnek, akiknek fontos a divat és a kényelem, akik méltányolják a gondos kivitelezést.