Repülőtéri Check-in Agent

  • Budapest
  • Teljes Munkaidős
  • 1 hónap ezelőtt
  • Forint 200,000-300,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Vendéglátás, Idegenforgalom
  • ikon
    Műszak Vegyes
  • ikon
    Közzétéve jún 18 ,2019
  • ikon
    Pozicók száma 10 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő

A Liszt Ferenc repülőtér nyüzsgő, nemzetközi világa várja jelentkezésedet! Ha szeretsz kommunikálni, szívesen foglalkozol emberekkel és nyelvtudásodat kívánod hasznosítani ne szalaszd el az alkalmat, csatlakozz dinamikus csapatunkhoz, légy Utaskiszolgálási ügyintéző (Check-in agent) Te is. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok
•Útlevél, vízum és repülőjegy ellenőrzése
•Utasok tájékoztatása
•Utasok útiokmányainak, poggyászainak kezelése utasfelvétel és beszállítás során

Elvárások
•Minimum középfokú végzettség, büntetlen előélet
•Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
•Konstruktív problémakezelő képesség
•Udvariasság, pontosság, segítőkészség

Amit nyújtunk
•Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
•Kultúrált munkakörülmények exkluzív, internacionális környezetben
•Teljes vagy részmunkaidős rugalmas munkaviszony, akár 4,6 vagy 8 órában
•Karrierfejlődési lehetőség, hosszútávú tervezhetőség, kiszámíthatóság
•Folyamatos képzési programok, nyelvtudás fejlesztése, gyakorlása
•Közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása
•Azonnali munkakezdés megújult formaruhában a repülőtér érdekes és változatos világában

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet a [email protected] e-mail címre várunk.