Reggeliztető Teljes Munkaidős Munka

4 napja Vendéglátás, Idegenforgalom Bük   37 megtekintés
Munkaleírás

Caramell Premium Resort reggeliztető munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:
- Vendégek fogadása, kiszolgálása
- Hideg és meleg ételek elkészítése és tálalása 4*-os színvonalon
- Büféasztal folyamatos utántöltése
- Előkészítési és leszedési feladatok elvégzése
- Élelmiszerek, berendezések és gépek gondos kezelése
- Higiéniai előírások betartása
- Konyha és a reggeliztető tisztán tartása

Elvárások:
- Precíz, pontos és kreatív munkavégzés
- Vendégközpontú gondolkodás, segítőkész és rugalmas személyiség
- Önállóan és csapatban történő munkavégzésre alkalmasság
- Igényesség az elvégzett munkával szemben
- Ápolt megjelenés

- Szakács végzettség

Amit kínálunk:
- Folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
- Fiatalos csapat
- Napi egyszeri étkezés
- Beosztás: heti 5 nap munkavégzés, folyamatos munkarendben (hétvégi és ünnepnapi munkavégzés egyaránt)
- Munkaidő: 06:00 - 14:30

Szállodai reggeliztetésben szerzett, illetve angol nyelvtudás előnyt jelenthet.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk, betanításukat vállaljuk.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Cég Leírása
Magyarország legteljesebb szolgáltatáscsomagot nyújtó élmény-, wellness-és konferenciaközpontja, a Caramell Premium Resort****superior