Recepciós állás

  • Debrecen
  • Teljes Munkaidős
  • 2 hónap ezelőtt
  • Forint 200,000-300,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Recepciós
  • ikon
    Műszak Vegyes
  • ikon
    Közzétéve aug 26 ,2021
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő

A Stadion – Unifit Fitness & Gym Center ügyviteliasszisztens munkakört kínál (recepció és operatív feladatkörben)!

Amennyiben fiatalos és kihívásokat magába rejlő munkahelyetkeres, akkor egy főállású ajánlatot biztosítunk az Ön számára.

Amit munkalehetőségként kínálunk:

Tervezhető, versenyképes jövedelem, folyamatos emelkedéssel

Stabil, hosszú távú munkahely

Szakmailag elhívatott és vidám csapat

Előre lépési lehetőségek, fitneszkarrier tervezés

Kellemes munkahelyi légkör

Váltott műszakos, rugalmas beosztás, előre egyeztetettidőpontokra, hónapokkal előre tervezve

Stabil, biztonságos háttérrel rendelkező cégben történőmunkavégzés fejlődési lehetőségekkel

Fitness szolgáltatás igénybevétele

Műszakpótlék

Amit elvárunk: 20-35 év közötti életkor, igényes megjelenés,empatikus és magával ragadó kommunikáció, jó probléma megoldó készség,emberszeretet.

Olyan személy jelentkezését várjuk, akinek kihívást és álmotis jelent egyben, hogy egy fitness központ csapatának a része legyen.

Akarjon minél többet kihozni magából, szeressen és tudjon isaz emberekkel kommunikálni.

FELADATOK:

– vendégek fogadása, tájékoztatása, kiszolgálása

– új vendégek körbevezetése, informálása

– bérletek és szolgáltatások értékesítése

– ügyviteli és operatív napi feladatok elvégzése

Munkavégzés helye: Debrecen, Nagyerdei Stadion – Nagyerdeipark 12.

Fényképes önéletrajzokat a fitnessmunkahelydebrecen@gmail.come-mail címre várjuk!