Raktáros Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Szállítás, Beszerzés, Logisztika Budapest IV. kerület   445 megtekintés
Munkaleírás

Feladatok

  • Raktárvezetővel való együttműködés
  • Megrendelések összeállítása, csomagolása és rögzítése
  • Készletek folyamatos rendben tartása, ellenőrzése, leltározása
  • Bejövő áru ellenőrzése, leszámolása, átvétele

Amit mi kérünk tőled

  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Rendszerben való gondolkodás
  • Önálló és csapatban való munkavégzésre is alkalmas személyiség
  • Minimum alapfokú végzettség
  • Raktározás/logisztika területén szerzett tapasztalat

Örülünk ha rendelkezel vele, de nem feltétel

  • Targoncavezetői engedély és tapasztalat

Amit mi nyújtunk számodra

  • Azonnali munkába állás, határozatlan idős munkaszerződés
  • Heti 40 órában, főállású munkakörben
  • Fizetés: nettó 170.000 Ft (bruttó 255.640 Ft), teljes bejelentéssel
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8-17 óráig
  • A munkavégzés helye Budapest, IV. kerület Login Park (volt Európa Center)

Amennyiben érdekesnek találod az általunk kínált lehetőséget és szeretnéd magadat kipróbálni a csapatunkban, nyomj bátran a "Jelentkezem az állásra" gombra és mi rövid időn belül felvesszük veled a kapcsolatot!

Cég Leírása
A Webshippy, Magyarország leginnovatívabb, kiszervezett logisztikai tevékenységet végző, fulfillment vállalata hazai és nemzetközi webáruházak logisztikai feladatait látja el. Nálunk összpontosul több mint száz partnerünk áruraktározása, online rendeléseik előkészítése, csomagolása, szállítmányozása, utánvét- és visszáru kezelése.