RAKTÁROS MUNKATÁRS

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve aug 6 ,2020

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

OKJ-s vezetőüléses targoncavezetői engedély, targoncavezetői gyakorlat
Raktározási ismeretek / munkában szerzett tapasztalat
Precíz önálló munkavégzés, probléma megoldó képesség
Felhasználói szintű informatikai ismeretek
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Angol nyelvtudás
Rugalmas munkaidő

Főbb feladatok, munkák

A beérkező áruk lerakodása, tételes átvétele, raktárba történő mozgatása/betárolása
A megrendelt áruk komissiózása, összekészítése, csomagolása, címkézése, árukiadás, járműrakodás
Raktári bizonylatok / dokumentumok kezelése, árukészlet leltározása
Egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása

Megbízóról

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás.
Palettájukon megtalálhatók: kompresszor, gumis gépek, hidraulikus emelők, levegős szerszámok, gépek.

Amit kínálunk

Hosszú távú, bejelentett 8 órás munkaviszony
Versenyképes alapbér, motivációs béren kívüli juttatás
Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye

Nagytarcsa

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a nettó bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!