lllllllllllllllllll05/03/2024

RAKTÁROS ÉS ÁRUSZÁLLÍTÓ

  • Szakmunka, Fizikai munka
  • 2 hónap ezelőtt

Szegedi villanyszerelési szaküzlet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú végzettség
1 – 3 év ipari tapasztalat
Két műszakos munkarendet vállal
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat,
B kategóriás jogosítvány
Alapszintű számítógépes ismeretek
Villanyszerelési anyagok ismerete
Megbízható, önálló, pontos munkavégzés

Főbb feladatok, munkák:

Beérkező áruk átvétele, elpakolása, betárolása
Vevői megrendelések összekészítése, csomagolása, kiadása
Raktári adminisztráció
Áruszállítás

Amit kínálunk:

Korrekt jövedelem, hosszú távú munkalehetőség,
Mozgalmas hétköznapok, fiatalos, segítőkész csapat
Szabad hétvégék-szabad ünnepnapok
A munkavégzés kizárólag hétköznap nappal történik, kiszámítható munkarendben.

Fiatalos, jól terhelhető, szorgalmas és megbízható kollégát keresünk.

Ha magadra ismersz és megtetszett a hiredtésünk jelentkezz fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével.

Bővítjük csapatunkat!

Csatlakozz hozzánk!

Munkavégzés helye

6724 Szeged, Vásárhelyi Pál u. 5.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Állásértesítő

Csak egy kattintás! Ne maradj le a legújabb álláshirdetésekről!

Uploading