Promóciós munkatárs Részmunkaidős Munka

1 hete Értékesítés, Kereskedelem Lenti   107 megtekintés
Munkaleírás

Prémiumtermékekkel foglalkozó cég Promóciós munkatársat keres.
Jelenleg cégünk Sáfrány, Prémiumhús termékkel és Szarvasgomba termékkel foglalkozik (Lásd: https://www.kronesafran.at/ , http://gourmetmeat.at/ , www.austriantruffle.com )

Feladatok:

- Termékek prezentálása, értékesítése
- Termékek reklámozása
- Aktív részvétel promóciókon

Elvárások:
- Minimum középszintű végzettség
- Kreativitás
- Jó kommunikáció készség
- Önálló munkavégzés

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

- Idegen nyelvek ismerete (angol vagy német vagy orosz)
- Értékesítési ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk

- Kellemes barátságos légkör, fiatal motivált csapatban.
- Versenyképes fizetés
- Költségtérítés
- Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Zala-Vas –Veszprém-Somogy megye

Pályázni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: [email protected]

Cég Leírása
Cégünk prémium termékeket gyárt és forgalmaz.