PROJEKTVEZETŐ VILLAMOSIPARI KIVITELEZÉSBEN

  • 1 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve okt 16 ,2020

Villamosipari családi vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Legyen középfokú erősáramú végzettséged
Rendelkezz villamos anyagismerettel
Rendelkezz felhasználói szintű MS Office ismerettel
Legyél lojális a céggel és a munkatársakkal szemben

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Több éves szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Alvállalkozók szerződtetése és irányítása, illetve költségvetés készítése
Kapcsolattartás a megrendelőkkel
Kapcsolattartás a beszállítókkal
Kapcsolattartás a vezetőséggel
Anyag rendelések koordinálása a meglévő szerződésekkel egyeztetve
Tervellenőrzések, műszaki ellentmondások feltárása a kivitelezés során (ezt jelezd a tervezőnek vagy az ügyfélnek írásban és szóban)
Mindig pontosan fogalmazz, mind írásban, mind szóban
Teljes körű felelősség a projektek sikeres megvalósításában (ütemterv, minőség, költség, előkészítés, nyomon követés, lebonyolítás)
Ütemtervek készítése és azok betartatása.
Projekt irányítási és ellenőrzési feladatok elvégzése
Költségszámítási és árajánlat-tételi folyamatokban való aktív részvétel
Műszaki osztályvezető munkájának támogatása
Megrendelői feladatok helyszíni ellátása, közreműködés a lebonyolítóval
Helyszíni munkák szervezése, azokon történő részvétel
Minőségi követelmények betartásának biztosítása, minőség ellenőrzése
Szakhatósági engedélyek beszerzésében való részvétel
Kivitelezéshez szükséges dokumentáció jogszabály szerinti meglétének biztosítása
A cég érdekeinek megfelelő értékesítési feladatok kezelése
Egyéb Ad hoc jellegű feladatok
Pénzügyi elszámolások készítése és továbbítása a műszaki osztályvezető részére
Kapacitás tervezés

Megbízóról

1997 decemberében alakult, családi vállalkozásként.
Tevékenységeiket folyamatosan bővítették, a hűtéstechnika villamos kivitelezése mellett vezérlőszekrények gyártásával kezdtek foglalkozni, majd a folyamatosan változó igények mellett az ipari gyártócsarnokok villamos kivitelezésével és a speciális (robbanásveszélyes és porfestő) villamos technológiákkal bővültek.
Az elmúlt években bizonyították, hogy stabil gazdálkodású, folyamatosan fejlődő, a szakmában elismert cég.

Amit kínálunk

Stabil, biztos munkahelyet, ahol hosszútávra tervezhetsz
Versenyképes bért
Laptop és céges mobiltelefon
Munkaruhát
Szerszámokat

Munkavégzés helye

Siófok

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!